Berkay İrem Derici'yi havalara uçurdu

Son Güncelleme: 06 Ekim 2017 Cuma 11:44

Aşırı kilo kaybı kaynaklı sağlık sorunları sebebi ile geçtiğimiz ay hastaneye kaldırılan İrem Derici, sahnelere yeniden döndü. Ünlü şarkıcı, evvelki gün Berkay’ın Harbiye’deki konserine konuk sanatçı olarak katıldı.

Berkay, şarkı söylediği esnada İrem Derici’yi kucaklayarak havaya kaldırdı. O anlarda Harbiye Açıkhava Sahnesi alkışlarla çınladı.

İLAÇ TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Konser sonrasında sorulara cevap veren İrem Derici, zor günleri geride bıraktığını ifade etti:

“Tedavim devam ediyor. İlaç tedavisi görüyorum. 1 ay daha ilaç kullanacağım. Hastane sürecinde 4 kilo aldım. Geri kalan 4 kiloyu da bana Berkay ve eşi aldıracak.” dedi.

İrem Derici, bundan böyle kendisine çok daha iyi bakacağını da sözlerine ekledi ve,

“Bundan sonra uykuma, yediğime ve içtiğime çok dikkat edeceğim. Benim işim şarkı söylemek. ‘Eğer Allah’ın bana verdiği bu sesi kaybedersem kendimi asla affetmem’ dedim kendime. Yaşadıklarımdan bu dersi çıkardım.” şeklinde konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım