Behzat Uygur Alişan'ı ti'ye aldı!

Son Güncelleme: 09 Kasım 2017 Perşembe 11:44

Evlenmesine iki ay kala sürpriz bir biçimde nişan atan Alişan'ın paylaşımına Behzat Uygur'dan herkesi güldüren bir yorum geldi.

Şimdilerde eski partneri Çağla Şıkeli’le beraber yeni bir dizi hazırlığında olan Alişan evliliğinden eşiğinden dönmüş ve bu kararı ile uzun süre magazin gündeminde kalmıştı.

Zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Alişan’ın son paylaşımı çay içerken çektiği bir selfie oldu. Bu selfieyi, “Çok efkarlandım. 2 duble çay içtim, bol demli… Var mı sakıncası? Çaylaaaar!” notu ile paylaşan Alişan’a oyuncu Behzat Uygur’dan hiç beklemediği bir yorum geldi.

Alişan’ın fotoğrafının altına esprili bir yorumda bulunan Behzat Uygur, onun evlilikten dönüşünü de ti ye alarak; “Aman kardeşim kafayı bulup evlenmeye kalkma” yorumunu yaptı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım