Bartın'da şok olay! Abisini vurup canlı yayında intihar etti

Son Güncelleme: 02 Ocak 2018 Salı 06:43

Bartın ilinde ağabeyini av tüfeği ile vuran kişi Facebook'ta intiharını canlı bir şekilde yayınladı.

Bartın ilinde kısa zaman evvel cezaevinden çıkan bir kişi, ağabeyini tarlada av tüfeği ile ağır yaraladı. Ağabeyi hastanede yaşamını yitirirken, sosyal medyadan canlı yayın yapan şahıs da aynı tüfekle yaşamına son verdi.

Alınan bilgiye göre olay, Gözpınar köyünde gerçekleşti. İddialara göre, 30 yaşındaki Hasan Okan, yaklaşık üç ay önce cezaevinden çıktı. Okan, dün fındık tarlasında bilinmeyen bir sebeple evli ve 3 çocuk babası olan 43 yaşındaki ağabeyi Turgut Okan ile tartışmaya başladı. Büyüyen tartışma kavgaya dönüşünce Hasan Okan av tüfeğiyle ağabeyine ateş etti. Okan, ardından olay yerinden ayrılarak evine gitti. Bu sırada köylülerin fark ettiği Turgut Okan ise 112 sağlık ekipleri tarafından BartınDevlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Ağır yaralanan ağabey, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti. Evine gelen Hasan Okan, sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Canlı yayında Okan, ağabeyini maddi durum yüzünden vurduğunu, kendini de infaz ederek bu yılbaşını kara yılbaşı yapacağını söyleyerek canlı yayını sonlandırdı.

Daha sonra Okan av tüfeğini başına dayayarak intihar etti. Hasan Okan’ın da cesedi Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım