Bakalım RTÜK bu yayına ceza verecek mi?

  • 1158
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Eylül 2017 Cuma 16:10

Melih Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV'de ekrana gelen Derin Futbol isimli programda, skandal bir yayın vardı. Böylesi bir yayının Cumhuriyet tarihinde eşi görülmemiştir...

Gökçek ailesinin sahibi olduğu Beyaz TV’de ekranlara gelen Derin Futbol canlı yayınında, sunucu Ertem Şener, sözde yorumcular Rasim Ozan Kütahyalı ve Sinan Engin, Japon şarkıcı Saori Yuki'nin 'seni seviyorum' anlamına gelen 'Suki Yo' şarkısı sözlerinin Türkçe telaffuzu üzerinden, adeta espri anlayışlarını gösterircesine kahkahalar ile güldüler.

HEPSİ GÜLDÜ ÇAKAR AĞLADI

Ayrıca şarkıya Ahmet Çakar ağladı. Ağlama sebenin ise seneler evvel Japon şarkıcı ile tanıştığı, şarkıyı dinlerken duygunlaması olduğu öğrenildi.

Şimdi, her şeye ceza kesen, ufak tefek argoları bile bipleten RTÜK'ün bu yayına herhangi bir ceza verip vermeyeceği merak konusu. İşte o skandal yayın:

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım