Atatürk Havalimanı'nda bayram yoğunluğu başladı

Son Güncelleme: 23 Ağustos 2017 Çarşamba 15:31

Bayram tatilinin 10 gün olmasının ardından Kurban Bayramı tatilinin yoğunluğu Atatürk Havalimanı'nda bugünden itibaren görülmeye başlandı.

Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı olan İstanbul Atatürk Havalimanı'nda  30 Ağustos ve Kurban Bayramı tatillerine 3 günlük yıllık izinlerini de ekleyen bazı tatilcilere hacı adaylarının gidişi de eklenince denetim noktalarındaki yoğunluk bir hayli arttı.

Atatürk Havalimanı'nda da terminal giriş kapıları, biniş bankolarında ve pasaport denetim noktalarında kuyruklar oluştuğu görüldü. Pasaport polisi tüm bankoları dolu tutarak yolcuların uçaklarına yetişmesini sağladılar.

Bayram için şimdiden Türkiye'ye akın akın gelen gurbetçi kafileleri dikkat çekerken turizm bölgelerine uçuş yapan uçaklarda yer bulmak da zorlaştı. Yerli ve yabancı havayolu şirketlerinin uçuşlarında son günlerde doluluk oranlarında önemli artışlar oldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım