Araştırma görevlisinin onur kırıcı davranışı boşanma sebebi oldu

  • 1104
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Aralık 2017 Pazar 11:16

İlginç bir boşanma vakası daha yaşandı. 'Ayakların kokuyor, git yıka' sözleri boşanma sebebi oldu.

İstanbul ilinde, bir üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışan M.K., misafirlerin içinde "Birinin ayakları kokuyor" diyerek ayaklarını kokladığı eşi S.K.'ya "Senin ayaklarınmış, git yıka şunları" diye bağırdı. Ayaklarını yıkayarak geri gelen genç kadının ikinci kez ayaklarını koklayan M.K., "Hâlâ kokuyor, şunları git çamaşır suyuyla yıka" dedi.

Gözyaşları içinde odayı terk eden kadın, herkesin içinde ayaklarını koklayan eşine "Gururum incindi" diyerek 150 bin liralık boşanma davası açtı.

Durumu ağır derecede onur kırıcı davranış olarak nitelendiren mahkeme, 3 senedir evli olan çiftin boşanmasına ve M.K.'nin 30 bin lira tazminat ödemesine hükmetti. S.K. mahkemeye sunduğu dilekçesinde,

"Sürekli rencide etti. Defalarca evliliğimi kurtarmak istedim. Ama herkesin içinde ayaklarımı koklayıp bağırması son noktaydı" dedi

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım