Antalya'da Ev Yatırımı İçin Özel Fırsat!

  • 3629
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 01 Aralık 2017 Cuma 17:22

Son zamanlarda, Antalya yatırım yapacak kişiler için oldukça ideal olan bir projeye ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye'de pek çok bölgede ve inşaat sektöründe öncü nitelikte oldukça şık projeler gerçekleştiren Ekşioğlu Holding, Antalya ev yatırım konusunda ve yine Antalya yatırımlık daire arayışında olan kişilerin, memnuniyetle karşılayacakları bir projeye imza atmış bulunmaktadır.

Antalya'nın terası olarak adlandırılan ve bu sayede, tüm şehri alabildiğince görme imkanı tanıyan Kepez'de, Antalya'yı ayakları altına alarak muhteşem bir manzara sunan bu proje, ister yatırım yapmak ister ev sahibi olmak isteyen her kesim için oldukça ideal yapılar ortaya koymaktadır.

Bir Antalya yatırım imkanı olarak karşımıza çıkan Gold Residence Masa, daire sahibi olacak kişilere pek çok imkanı bir arada sunmaktadır. Özel güvenlik, fitness salonu, binalarda özel olarak seçilen ısı yalıtım sistemleri çocuklar için oyun parkı, spora ilgili olan kişiler için tenis kortu gibi pek çok dış özellikleri içerisinde barındıran Gold Residence Masa, parke, ısıcam gibi ısıya karşı koruyucu düzenlemeler ve dahası güvenlik için görüntülü diafon imkanı da sunmaktadır.

Elbette olanakları bunlarla sınırlı olmayan bu proje, hem iç hem dış özellikleri ile antalya yatırımlık daire konusunda ideali ortaya koymaktadır.

Hem yetişkinler hem de çocuklar için üst düzey güvenlik, serbest zaman değerlendirmesi ve spor aktiviteleri için muhteşem olanaklar ve dahası, Kepez'de bulunmanın getirdiği avantaj ile Antalya seyri yapma imkanı ile Antalya ev yatırım konusunda doğru adres, Ekşioğlı Holding'in bu muhteşem projesi Gold Residence Masa'dır.

Seçeceğiniz daireye göre, kişiye özel ödeme fırsatları ve dahası indirim imkanları da, bu projede gözden kaçırılmamış unsurlardır. İster yaşam, ister, Antalya yatırımlık daire sahibi olmak için olsun, Gold Residence Masa Projesi, hem dairenin hem de dövizin kazanacağı, sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşama adım atma imkanı sunan, eksiksiz bir yatırım projesidir.

Projenin ayrıntılarına, konutların tasarımına ve sunduğu tüm olanaklara http://goldresidencemasa.com adresinden ulaşmak mümkündür. Tek kattan, dubleks ve triplekse kadar çeşitli boyutlarda ve oda sayısında daireye sahip olma imkanı tanıyan Ekşioğlu Holding, gerçekten bu proje ile seyrinden asla vazgeçmemiş ve müşterilerine muhteşem bir yatırım imkanı tanımıştır.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım