Amazon'dan şok gönderi! Müşteriler korku içinde...

  • 1719
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 Çarşamba 13:15

Küresel online alışveriş sitesi Amazon, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Orlando’lu bir çifte ortalamam 30 kilo esrar gönderdi.

Siteden plastik koruma deposu siparişi veren çift, siparişleri geldiğinde depolarının alışılmadık derecede ağır olduğunun farkına vardılar. Kutuları açtıklarında içinden keskin bir koku geldiğini fark ettiler. Daha yakından incelediklerinde ise; içinde esrar olduğunu görüp, hemen Orlando polisine haber verdiler.

Çift, kaçakçıların onları bulup hesap sormasından korktuğu için günlerce uyuyamadıklarını ifade etti. ​Bu olayın üstüne Amazon, onlara 150 dolarlık hediye çeki gönderdi. Fakat çift tatmin olmadı ve Amazon'un onlardan özür dilemediğini, aynı zamanda müşterinin güvenliğini düşünmediklerini ve olayın daha kötüye gidebileceğini dile getirdi.

Orlando'da polis soruşturmaya devam ediyor. Amazon yetkilileri ise polis ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirttiler.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım