Alişan'a bir şok daha! İptal edildi...

Son Güncelleme: 07 Eylül 2017 Perşembe 15:57

Alişan, nişanlısı Eda Erol ile ayrıldıklarını açıkladıktan sonra, ATV ekranlarında yapacağı programından da oldu. Esra Erol'un eşi Ali Özbir'in programı rafa kaldırdığı öğrenildi.

Ünlü sunucu Esra Erol'un eşi Ali Özbir ve Alişan, daha evvel çevrelerine ATV çalışmasını açıklamış, hatta stüdyo bile bakmışlardı. Ama Eda Erol'la ayrılık, iş ayrılığına da sebep oldu ve ATV'ye yakınlığı ile tanınan Ali Özbir projeyi rafa kaldırdı.

NİŞAN BOZULUNCA İŞ İLİŞKİSİ DE SONLANDI

Alişan, yakın çevresine yakında ATV'de programa başlayacağını açıklamış ve bu haber de birçok internet sitesinde yer almıştı. Programın yapımcısı da Esra Erol'un yapımcı eşi Ali Özbir'di. Ama Alişan aniden Ali Özbir'in eşi Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'dan ayrılıp, nişanı da atınca, bu ayrılık işine de yansıdı.

Yaşanan problemlerin ardından Ali Özbir'in Alişan'la çalışmaktan vazgeçtiği ve ATV'deki programın da iptal edildiği ifade edildi. Tam TV sezonu başlarken, yaşanan bu durum Alişan'ın sezona "ekransız" başlamasına sebep oldu. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım