Alişan yapmadığı düğüne 72 bin TL harcadı!

Son Güncelleme: 03 Ekim 2017 Salı 15:43

Türkücü Alişan ve Esra Erol'un kardeşi Eda Erol 27 Mayıs'ta nişanlanmışlardı. Kasım ayında evlenmeyi planlayan çift eylül ayında ayrıldı.

Düğüne sayılı günler kala yollarını ayıran çift düğün hazırlıklarını yapıp Şişli Bomonti’den lüks bir daire kiralamışlardı. Alişan yeni evi için 6 bin dolar yani 21 bin TL kira ödemeyi gözden çıkarmıştı. Kasım ayında Eda Erol ile nikah masasına oturmayı düşünen Alişan bu kiranın yıllık bedeli 72 bin doları yani 252 bin TL’yi peşin ödemişti.

Ayrılıktan sonra Alişan ev için verdiği 12 aylık kaporanın peşine düştü. İki aylık kiradan vazgeçmesi karşılığında parasının geri kalanını (210 bin TL) alan Alişan hiç oturmadığı daireye 42 bin TL ödemiş oldu.

ALİŞAN ÇOK ZARARDA

Kiraladığı eve yakın olsun diye bir otelin düğün salonunu da kapatan Alişan, otele kapora olarak 30 bin TL vermişti. Düğünün iptal olmasının ardından kaporası yanan Alişan gerçekleşmeyen düğün için 72 bin TL harcamış oldu. Alişan'dan ayrıldıktan sonra oyunculuk yapacağı konuşulan Eda Erol ise mobilya sektörüne geçiş yaptı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım