Ali Ağaoğlu da dolu mağduru olmuş!

Son Güncelleme: 23 Ağustos 2017 Çarşamba 09:03

27 Temmuz tarihinde yaşanan dolu felaketinde Ali Ağaoğlu'nun süper lüks otomobillerinin büyük hasar gördüğü meydana çıktı.

İstanbul Beykoz'da evvelki gün görülen hortum megakenti korkuttu. Meteoroloji'nin İstanbul için yağış anonsunu duyan vatandaşlar, 27 Temmuz'da yaşanan dolu mağduriyetinin tekrar yaşanmaması adına kapalı otoparklara koştu.

27 Temmuz'un en büyük mağdurlarından birinin de, Rolls Royce'tan Bentley'e, Aston Martin'den Lamborghini'ye onlarca otomobili olan Ali Ağaoğlu olduğu meydana çıktı. 27 Temmuz'da ceviz büyüklüğünde yağan dolu, Ali Bey'in o sırada evinin bahçesinde duran dört Rolls Royce, bir Bentley, bir Aston Martin ve bir de Lamborghini'sinin camlarını kırarak kaportasına zarar vermiş.

İNGİLTERE'DEN ÖZEL BİRİM

Araçların camlarının değiştirilmesi ve kaportadaki hasarların giderilmesi için sigorta tarafından 700 bin TL ödenmiş. Bu arada Rolls Royce, Ağaoğlu ve İstanbul'daki diğer Rolls Royce sahibi dolu mağdurları için İngiltere'den dört kişilik özel bir ekip göndermiş.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım