Aleyna Tilki'ye haddini kim bildirecek?

Son Güncelleme: 27 Eylül 2017 Çarşamba 09:31

17 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki son yaptığı hareketle herkesi çileden çıkardı. Bu defa seyahat ettiği uçakta hem kendisinin hem de diğer yolcuların can güvenliğini hiçe saydı.

Son olarak Adana Film Festivali'nde güvenliği sebebi ile sahneden indirilen Aleyna Tilki, uçak inişe geçtiği sırada telefonunu açtı. Telefonla konuşmaya başlayan Aleyna Tilki, kabin görevlilerinin ve yolcuların uyarısına ise hiç  aldırış etmedi.

'Ne olacak ki?' deyip konuşmasına devam eden Aleyna Tilki'ye uçağın ikinci pilotu müdahale etmek zorunda kaldı. Kokpitten çıkıp gelen ikinci pilot, genç şarkıcıyı uyararak telefonunu kapattırdı. Aleyna Tilki'nin bu davranışına yolcular 'Şımarık' diyerek tepki gösterdiler.
 
Aleyna Tilki geçtiğimiz hafta da Atatürk Havalimanı'nda bagaj taşıma bandının üzerine oturup "Bavulumu almaya gidiyorum" demişti. Havaalanı güvenlik görevlisi tarafından uyarılınca da "Daha önce de yaptım. Bir şey olmadı. Ne yapayım, çok yorulmuştum." dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım