Ahmet Hakan 3 ay istemişti! Sonuç ne oldu?

Son Güncelleme: 09 Kasım 2017 Perşembe 12:13

Reyting listelerinde Ahmet Hakan Fatih Portakal’ı geçmek için 3 ay süre talep etmişti. Aradan bir seneden fazla zaman geçti ama Ahmet Hakan Fatih Portakal’ın yanına bile yaklaşamadı...

Fox Tv'de ekranlara gelen Fatih Portakal ile FOX Ana Haber milyonluk bütçeli diziler ve dev prodüksiyonları da geçip reytinglerde zirvede yer alıyor. Kanal D Fatih Portakal’ın karşısına geçen sene Ahmet Hakan’ı çıkarmıştı.

Fatih Portakal karşısında Reyting yarışına çok çok geriden başlayan Ahmet Hakan ne yaptı en çok kim izleniyor? Fox Tv'de ana haber bültenini sunan Fatih Portakal mı yoksa kanal D'de yayınlanan Ahmet Hakan mı çok izleniyor sorusu merak edilen bir konu.

Kanal D’de Hafta içi her gün ekranda olan Ahmet Hakan Fatih Portakal ile rakip oldu. Güçlü bir rakibi olan Ahmet Hakan reytinglere kötü başlasa da şu sıralarda Bir iki sıra yükselmiş görünüyor...

Kasım ayı ilk bir hafta reyting sonuçlarına göre Ahmet Hakan, Fatih Portakal'ı geçemedi fakat "Ben de izleniyorum" mesajını verdi.

FATİH PORTAKAL DİZİLERLE YARIŞIYOR

Fatih Portakal'ın reytinglerine baktığımız zaman prime time saatinde yayınlanan birçok diziyi geçtiğini görüyoruz. İşte birkaç günün reytingleri:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım