Acun'un milli maçtaki hareketi tepki topladı!

Son Güncelleme: 08 Eylül 2017 Cuma 10:17

Eskişehir ilinin ev sahipliği yaptığı Türkiye - Hırvatistan maçını tribünden izleyen ve Fenerbahçe atkısı takan Acun Ilıcalı, taraftarların uyarısı üzerine atkısını hemen çıkardı.

Türkiye'nin ve Dünyanın imrenerek seyrettiği Eskişehirspor taraftarları, Türkiye - Hırvatistan maçına damgasını vurdu. Taraftarların muhteşem desteği sayesinde Hırvatistan karşısında 1-0'lık galibiyetle ayrılan A millilerin, solukları kesen mücadelesi 35 bin kişi tarafından izlendi. Eskişehir Yenigün Gazetesi’nin haberine göre tarihi zaferi izleyenler arasında yer alan Acun Ilıcalı ise, maçın sonunda Fenerbahçe atkısı takınca, bir grup Eskişehirspor taraftarının tepkisine sebep oldu.

 

‘Milli maçta bu atkıyı takmak yakıştı mı?' diyerek uyarılan Acun Ilıcalı, hemen atkıyı çıkartıp tepkilerin artmasını önledi. Acun Ilıcalı'nın o anları ise, Eskişehirspor kulübü çalışanlarından Şaban Yaşa'nın, telefonuna yakalandı.

ACUN'DAN AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı çıkan haberlerden sonra yanıt hakkını sosyal medya hesabı üzerinden kullandı. Maç esnasında çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşan Ilıcalı atkının Fenerbahçe renklerinde olmadığını ve haberin yalan olduğunu şu satırlarla ifade etti:

“Milli maçta Fenerbahçe atkısı taktığım tamamen yalan bir haberdir. Bir taraftarın ricası üzerine, sarı-siyah renklerinde bir Bayburtspor atkısı takıp poz verdim. Eskişehir seyircisinden de misafirperverlik ve içtenlikten başka bir yaklaşım görmedim. Bir deli kuyuya taş atmazsa sevinirim”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım