Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın harika düğünü

  • 1168
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 Çarşamba 06:31

Fransa'nın Marsilya kentinde nikah masasına oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, dün akşam St. Tropez'de düğün yaptılar.

Gelinliğini sosyal medya hesabı Instagramdan paylaşan Şeyma Subaşı,

"Şu anda neler hissettiğimi buradan anlatmak pek samimi gelmiyor.. Keşke kalbimi ve beynimden geçenleri okuyor, görüyor olsaydınız." notunu düştü.

Düğünde davetlilere seslenen Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı'yı sahneye çağırırken"Instagram fenomeni değerli eşim Şeyma Ilıcalı" ifadelerini kullanması dikkatleri çekti.

Evvelki gün Fransa-Marsilya’da nikah masasına oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı dün akşam da St. Tropez’de ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı düğün töreni yaptılar. Bir gün evvel nikah töreni yapan çiftin düğün töreninde sembolik olarak nikah töreni de yapıldı.

Törende nikah memurluğu görevini Eser Yenenler üstlenirken, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na sembolik nikah töreninde kızları Melisa’da giydiği gelinlik ile anne babasına eşlik etti.

Eser Yenenler gecenin aynı zamanda sunuculuğunu da yaparken sahneye Acun Ilıcalı’yı davet etti. Acun ise eşini sahneye ilginç bir anonsla çağırdı. Ilıcalı

“Benim için çok çok özel bir gün ama asıl bugünü yaşayan biri var o ınstagram fenomeni alkışlarınızla değerli eşim Şeyma Ilıcalı geliyor” diyerek eşini sahneye davet etti.

Çiftin nihahı sembolik olarak kıyıldıktan sonra Acun Ilıcalı eşini öpüp kutladı. Şeyma Subaşı’nın Vera Wang marka gelinlik tercih etti. Instagram hesabından gelinliğini paylaşan Şeyma Subaşı, şunları yazdı:

"Şu anda neler hissettiğimi buradan anlatmak pek samimi gelmiyor.. Keşke kalbimi ve beynimden geçenleri okuyor, görüyor olsaydınız.

Hayatta her şeyin kader olduğuna inanan biri olmuşumdur. Bunu da ara ara sizlerle paylaşmışımdır.. İlişkim boyunca herkes gibi hem üzüldüm hem mutlu oldum ama ben herkesden çok daha güçlü durdum çünkü ne yaşarsam yaşayayım sağlıktan, aileden, arkadaştan daha önemli bir şey olmadığının bilincinde oldum...

Allah'ın benim için çizdiği bu yolda benim yanımda olan bana başından beri inanan-güvenen ailem ve arkadaşlarım sizi o kadar çok seviyorum ki!!!!! Sizlere sahip oldugun için o kadar cok şanslıyım ki!!! Yine unutmadan! Canımsınız!"

BİRÇOK ÜNLÜ KATILDI

Nikah törenine Murat Boz, Hadise, Hacı Sabancı, Murat Dalkılıç, Alp Kırşan, Gül Gölge gibi bir çok ünlü isim katıldı. Ünlü beach kulüp Bagatelle’deki düğüne 250 kişi katıldı.

Düğünün ardından davetliler Byblos Otel’in içindeki Cave isimli kulüpte sabaha kadar süren partide eğlenecekler.

Gecede dünyaca ünlü DJ Solomun'un sahneye çıkması bekleniyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım