7 adımda çaresizlik sendromundan kurtulun

Son Güncelleme: 06 Şubat 2017 Pazartesi 14:32

idealhaber.com yazarı NLP Lideri Mustafa Kılınç bu hafta sizlere çaresizlik sendromu ile nasıl baş edebileceğinizi yazdı. İşte Mustafa Kılınç'ın o yazısı...

Merhabalar sevgili İdeal Haber ailesi ve sevgili takipçilerimiz.

Biz sizlerle birlikte çok güçlü oldukça büyük bir aileyiz. Her haberimizde büyük coşku ve heyecanı birlikte paylaşmaktan oldukça memnunuz.

Sizlerle “Günümüzün modası haline gelen “Çaresiz’lik Sendromunun” bilinçaltı şifrelerini paylaşacağım.

Neden “Çare‘siz’lik Sendromu”

Bilmenizi isterim ki yeryüzünde insanları harekete geçiren “3” bilinçaltı meta programı vardır. Bunlar “GÜÇ-BAŞARI-SEVGİ” dir. Eyleme geçme nedenlerinize baktığınızda altında bu nedenlerden birini ya da diğerlerini bulursunuz. Tükenmek bitmek demektir. Sizi eyleme geçirecek olan “DÜŞÜNCE+DUYGU+DAVRANIŞLARIN” boşa çıkmasıdır. İçsel kabuğunuza çekilme demektir.

“ÇARE ‘SİZ’ LİK SENDROMUNA” 7 ADIMDA ELVEDA

1-GÜCÜNÜZÜ KENDİNİZDEN ALIN
Yaşam yolculuğunuzda hangi konumda olursanız olun gücünüzü “kendi içsel dünyanızdan” alın. Sahip olduklarınızın size verdikleri illüzyon güçlerdir. İllüzyon güçler sizi kaybetme, başarısız ve yetersiz olma korkusuyla doludur. Bu korku sarmalının içine girdiğinizde tükenmeye, kaybetmeye başlarsınız. Çaresizlik bir inançtır. Ancak gücünü kendinden alan kişilerde bulunmaz. Öyleyse ihtiyaç duyduğumuz güç kaynakları kendi içimizde. Gücümüzü kendimizden alalım.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım