625 bin TL kazandı! Gazete dağıtmaya devam ediyor

Son Güncelleme: 12 Kasım 2017 Pazar 10:08

Artvin ilinde, Milli Piyango’nun 9 Eylül çekilişinde biletine büyük ikramiye denk geldiğini 1.5 ay sonra gittiği büfede tesadüfen öğrenen ve 625 bin liralık ikramiyesini alan gazete dağıtıcısı Mehmet Cihan, memleketine döndü.

Artvin ilinde, Milli Piyango’nun 9 Eylül çekilişinde biletine büyük ikramiye isabet ettiğini 1.5 ay sonra gittiği büfede tesadüfen öğrenen ve 625 bin liralık ikramiyesini alan gazete dağıtıcısı Mehmet Cihan, memleketine döndü.

Asgari ücret ile çalıştığı işini sevdiğini ifade eden Cihan, gazete dağıtımına devam etme kararı aldı. Gazetenin sahibi İsmet Başar ise

“Kendisine büyük ikramiye çıkınca aslında ‘Daha bizimle çalışmaz’ diye üzülmüştük. O kadar sadık bir elemanımız varmış ki, ‘Ben yine aynı işimi yapacağım’ dedi. 2 gündür yeniden gazete dağıtıyor. Paralı birini çalıştırmak tabii zor. Eskiden erken kalkardı, şimdi biraz geç kalkıyor. Onu da biz idare ediyoruz” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım