6 sene sonra gelen evlilik kulak çöpü ile bitiyor!

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 08:36

İstanbul ilinde 10 ay evvel evlenen muhasebeci Emrullah Ş., 3 aylık öğretmen eşi Hülya Ş.'nin kulak çöpü ile kulak zarını patlattığını öne sürerek boşanma davası açtı.

Beykoz Aile Mahkemesi'ne açılan davadaki iddialara göre, 36 yaşındaki Emrullah Ş. ile 26 yaşındaki Hülya Ş. çifti, 6 senelik birlikteliğin ardından 10 ay evvel evlendiler. Fakat bir süre sonra çift arasında anlaşmazlıklar yaşanmaya başladı. Hülya Ş.'nin kendisine psikolojik olarak şiddet uyguladığını ifade eden Emrullah Ş.,

"Sürekli bana ve aileme karşı sözlü ve mesajlar ile hakaretlerde bulundu. Evde huzur kalmadı. Elektriği, suyu açık bırakarak beni zarara uğrattı. Kulağımı temizlerken kulak çöpünü ittirip kulağımın içine soktu. Kulak zarımı patlattı" diyerek 3 aylık evliyken boşanma davası açtı.

Eşinin kendisine boşanma davası açtığını arkadaşlarından öğrenen Hülya Ş. ise karşı dava açıp 100 bin lira tazminat istedi. Konu ile alakalı Hülya Ş.,

"İddialar yalan. TV bile izlemem" dedi. Hülya Ş., "Her banyo çıkışı elinde kulak çöpü olurdu. Kulağını temizlerken vurmaya çalıştı. Bu sırada kulak çöpü kulağına girdi. Ben bir şey yapmadım" diye konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım