5 Aralık Salı reytingleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Ufak Tefek Cinayetler mi?

Son Güncelleme: 06 Aralık 2017 Çarşamba 10:32

5 Aralık Salı reyting sonuçları açıklandı... Televizyon ortamındaki çetin reyting savaşında hangi dizi zirveye yerleşti? Ana haber bültenlerinde reytingleri kim topladı?

5 Aralık Salı reyting sonuçları açıklandı...  Totalde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21,42 share alarak birinci sırayı kaptırmadı. Totalde ikinci sırada Ufak Tefek Cinayetler, üçüncü sırada ise Kadın dizisi yer aldı. 

Ana haberlerin şampiyonu Fatih Portakal yine her dalda rakiplerini geride bırakıp birincilik kürsüsündeki yerini korudu.

AB grubunda ise birincilik el değiştirdi. Ufak Tefek Cinayetler 21,8 share ile zirveye yerleşirken, EDHO'yu tahtından etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci sıraya geriledi. Üçüncü sırada ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber yerini aldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım