23 milyonda bir ihtimal gerçekleşti

Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 09:50

Kanadalı emekli Jules Parent, dokuz sene aranın ardından 2. defa lotoyu tutturdu. 23 milyonda bir olasılığı gerçekleştiren 69 yaşındaki adam, bu defa 1 milyon 222 bin Kanada doları kazandı.

Dünyanın en büyük 2. ülkesi olan Kanada’nın Quebec kentinde ikamet eden 69 yaşındaki emekli Jules Parent, geçen hafta internet üzerinden 3.20 dolara oynadığı Quebec Lotosu'yla 1 milyon 222 bin 069 Kanada doları (3 milyon 47 bin TL) kazandı. 23 milyonda bir gerçekleşebilecek bir olaya imza atan Parent’ın 2008 senesinde oynadığı bir şans oyunundan 1 milyon dolar kazandığı ifade edildi.

“Şanslı bir günde doğmuşum” şeklinde konuşan talihli adam, hafta içinde para çekini alıp hatıra fotoğrafı çektirdi. Kumar oynamanın, balığa çıkmak, yürümek ve avlanmak gibi vazgeçilmezleri arasında olduğunu dile getiren Jules Parent, kazandığı para ile yeni bir ev inşa etmeyi planladığını söyledi. Parent, “Ancak bir şato gibi değil, modern tarzda olacak” açıklamasını yaptı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım