189 yolcu kapasitesi olan uçakta tek başına uçtu!

  • 1069
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Ekim 2017 Perşembe 07:29

İngiliz Jet2 havayolu şirketi ile, İskoçya'nın Glasgow şehrinden Girit Adası'na gitmek için 46 pound (ortalama 222 lira) ödeyen Karon Grieve adındaki kadın, 189 kişilik uçakta tek başına yolculuk yaptı.

Alınan haberlere göre, rezervasyon yaptıran 2 yolcunun gelememesi neticesinde uçakta tek başına seyahat eden Grieve, sıra dışı bu yolculuğunu "gerçeküstü" şeklinde tanımladı.

Ekonomi sınıfı bilet aldığı halde uçağın birinci sınıf bölümüne alınan Grieve, uçuştan evvel pilotun gelip yanına oturduğunu ve sohbet ettiklerini dile getirdi. 189 kişilik uçakta tek başına yolculuk yaptığı için tüm kabin ekibinin ismini öğrendiğini ifade eden Grieve, pilotun uçuş esnasında kendisine ismi ile hitap ettiğini söyledi.

Kitabını yazmak için gelecek ayı Girit'te geçirmeyi planladığı öğrenilen Grieve, İskoçya'ya dönerken benzer bir yolculuk yapma olasılığının çok az olduğunu vurguladı.

Ayrıca Jet2 sözcülerinden biri, "Çok yoğun ve başarılı bir sezonun sonunda, bu bizim, Glasgow Havaalanı'ndan Girit Adası'na bu yılki son uçuşumuzdu." açıklamasında bulundu.

Yunan adasına giden son uçakta normalden daha az rezervasyon yaptırılmasının turizm sezonunun bitmesi sebebi ile sıra dışı bir durum olmadığına dikkati çeken yetkili, Glasgow'a dönüş uçağının tamamen dolu olduğunu kaydetti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım