Murat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek'den şok açıklamalar

Son Güncelleme: 15 Ekim 2017 Pazar 12:33

Yeğeni Burcu Başoğlu ile teknesinde son derece samimi bir biçimde görüntülenen ve aşk haberleri çıkan Murat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek konuştu. Aylar sonra konuşan Hande Bernek'in sözleri şok etkisi yarattı.

Kocası Murat Başoğlu ile boşandıktan sonra geride bıraktığımız günlerde tekrar bir arada görüntülenen Hande Bermek yaşananlar ile alakalı açıklamalar yaprı.

“Murat’ı sevdim, seviyorum ve seveceğim’ diyen Bermek'in dikkat çeken ve çok konuşulacak o ifadeleri şöyle:

Cinsel ilişki yok! Amca - yeğen ilişkisi

“O fotoğrafların sadece bir karesi Burcu ile Murat'a ait. Diğerlerinin onlara ait olup olmadığı belli değil. Murat ile Burcu'nun cinsel ya da duygusal bir birlikteliği yok. Amca-yeğen ilişkisi bu. ‘Kararı yargı verecek' diyor ve susuyorum…

Sevgiyle kucaklıyorum

Burcu ile aramız her zaman çok iyiydi. Olayı ilk öğrendiğimde ‘Sevgiyle kucaklıyorum' dedim. Herkes buna çok takıldı. Bakın, ben hayatta her şeyin bir deneyim olduğuna inanıyorum. Her şey insanlar için, herkes her şeyi yaşayabilir. Murat'a güveniyorum, insanlar hata da yapabilir. Ben hâlâ fotoğraflara inanmıyorum. Ayrıca unutmayın ben boşandım. Karı-koca ilişkime nokta koydum. Murat daha önce beni başka biriyle aldattı. Bu boşanmanın temelinde de böyle bir şey yatıyor.

İnsan hata yapabilir!

İnsan hata yapabilir ama bu hatanın tekrarı başka bir şeydir. Bugün de Murat'ı kişilik, kimlik, karakter, erkek, insan olarak çok seviyorum ve de saygı duyuyorum. Herkes seçimlerinde özgürdür. Murat beni değil, kendini aldattı. Bunun sonucuna katlanacak. Yuvası yıkıldı işte. Her şerde bir hayır vardır. Artık yakamızdan düşsünler. Oğlumuz var. Toparlanmamız lazım. Bırakın, ne olduysa bunun kararını yargı versin.Murat beni seviyor, ben de onu seviyorum. Ama insan olarak. Karı-koca ilişkisi bitti. Ben Murat'ı sevdim, seviyorum ve de seveceğim. Hem de her zaman seveceğim. O da benim için aynı şeyleri hissediyor.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım