Twitch bu dansın cezasını kesti

  • 2340
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 15 Ağustos 2017 Salı 15:33

Oyun yayınları noktasında önemli bir yerde olan Twitch sitesi oyun harici yayınlara savaş açmış durumda. Yaptığı seksi danslar ile ünlenen bir yayıncı platformun amacına uymadığı gerekçesi ile yasak yedi.

Twitch bilhassa oyun yayınları yapılan son dönemlerde popülerliği iyice artmış bir platform. Bu oyun yayını platformunun oyun harici yayınlara ise tahammülü yok. Twitch’in popüler yayıncılarından STPeach’in oyun yayınlarının yanında seksi danslar da yapması Twitch yetkililerini kızdırdı ve kasım ayında STPeach’in hesabı donduruldu. En son gelen karar ile seksi yayıncının hesabı tamamen kapatıldı.

Daha önce de fazlası yaşandı

Twitch'in kurallarına göre fazla aşırıya giden kullanıcılar engelleniyor, fakat geçtiğimiz gün yaşanan durum tüm aşırı hallerin üstüne çıkmıştı. Yayından sonra mikrofonu açık unutarak kız arkadaşıyla cinsel ilişkiye giren Xpegasas'ın ve kız arkadaşının ilişki esnasında çıkarttığı tüm sesler izleyicilere ulaşmış ve kullanıcı banlanmıştı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım