İşte Apple dünyasının yeni gözdeleri...

Son Güncelleme: 13 Eylül 2017 Çarşamba 08:56

Apple CEO’su Tim Cook, Cupertino’da organize edilen lansman ile iPhone 8, 10. yıla özel iPhone X ve Apple Watch Series 3 ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Apple CEO’su Tim Cook, Cupertino’da yapılan lansman ile iPhone 8, 10’uncu yıla özel iPhone X ve Apple Watch Series 3 ürünlerini tanıttı.

APPLE WATCH S3


Lansmanda ilk etapta Apple Watch S3 tanıtıldı. Cook, Apple Watch S3 ’ün satışlarda % 50’lik bir büyüme gerçekleştirdiğini ifade ederek, Rolex’i geride bırakıp ilk sıraya yerleştiğini belirtti. Apple Watch S3 kullanıcıları telefona ihtiyaç duymadan arama gerçekleştirip, internetten faydalanabilecekler. Saatlerde nanoSim yerine eSim kullanıldı. Apple Watch Series 3, 329 dolara satışa sunulurken, Türkiye’de ise 3 - 19 Eylül tarihlerinde satışa sunulacak.

"İPHONE 8 VE İPHONE 8 PLUS


Altı çekirdekli A11 Bionic işlemci ile iPhone 8 ve iPhone 8 Plus tanıtım gözbebeği oldu. Boyutları aynı olan telefonlar, Altı çekirdekli A11 Bionic işlemci sayesinde suya ve toza karşı dayanaklı. iPhone 8’in arkasında 12 megapiksel çözünürlüklü tek kamera bulunurken, iPhone 8 Plus’ın arka kamerasında ise iki kamera bulunuyor. Videolar 4K 60 FPS kalitesinde kaydediliyor. Hoparlör ise iPhone 7’ye göre % 25 oranla daha fazla ses aktarıyor. Telefonlar kablosuz şarj edilebilme özelliğine de sahip. iPhone 8 699 dolara, iPhone 8 Plus ise 799 dolara satılacak. Türkiye’de ise 22 Eylül’de satışa sunulacak.

10’UNCU YILA ÖZEL İPHONE X


Lansmandaki sürpriz ürün ise iPhoneX oldu. Onuncu yıla özel olarak hazırlanan İPhone X, 2436 x 1125 piksel çözünürlüklü 5.8 inç ekrana sahip. Dolby Vision hem de HDR desteğine sahip OLED ekran teknolojisinin kullanıldığı ilk telefon.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım