İPhone X'in Türkiye fiyatı açıklandı! Akıl almaz fiyatlar

  • 3719
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 15 Ekim 2017 Pazar 13:22

Apple'ın 10. senesi için, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri ile beraber duyurduğu, iPhone X'in Türkiye satış fiyatı açıklandı.

Apple'ın 10. yılını kutladığı, Keynote etkinliğinde ilan ettiği, merakla beklenen iPhone X'un Türkiye fiyatı belli oldu. Apple'ın resmi sayfasından açıklanan fiyatlara rağmen hala ön satış ve resmi satışa çıkma tarihi belli olmadı. 64 gb ve 256 gb'lık modelleri bulunacak olan cihaz ise bunu destekler nitelikte iki ayrı fiyattan piyasaya giriyor.  

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın da açıklanan Türkiye satış fiyatlarının bir derece üstünde olduğunu kabul etmemiz gereken iPhone X'un fiyatlarının, şu an için ülkemizdeki akıllı telefon piyasası içinde de oldukça pahalı bir fiyata sahip olduğunu ortaya çıkıyor. iPhone X'un Türkiye için resmi fiyatlandırması ise, iki model için de şöyle: 

iPhone X 64 GB - 6.099 TL 
iPhone X 256 GB - 6.899 TL 

Hemen hemen 7 bin lira gibi akıl almayacak bir sınıra ulaşan akıllı telefonun son zamanlarda çıkan ekran ile alakalı sorunları kafaları karıştırıyor. Bakalım İPhone umduğu satış oranını bu telefonda yakalayabilecek mi?

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım