iPhone X BİM raflarında. Peki fiyatı ne kadar?

  • 1534
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 04 Mart 2018 Pazar 12:55

Son çıkan akıllı telefonlar arasında en pahalı durumda olan iPhone X, market zinciri BİM’de piyasa fiyatının çok altında bir fiyata satışa çıkıyor. Peki iPhone X’in BİM fiyatı ne kadar? İşte detaylar.

Türkiye fiyatı 7000 TL olan iPhone X, BİM raflarına çıkıyor. Satışa çıkardığı ekonomik ürünlerle isim yapmış olan BİM market zinciri bu sefer iPhone X’i piyasaya sürüyor. Hem de epey ucuza. BİM Kataloğunda çıkan ilan herkesi heyecanlandırdı.

iPhone X’in BİM fiyatı ne kadar?

Türkiye’de piyasa değer 7 bin TL olan iPhone X, BİM’de 1.100 TL’lik yani %18’lik bir indirimler 4.999 TL’ye satışa çıkacak. Bu fiyata 2 sene Apple Türkiye garantisi altında olacak telefon iPhone meraklıları için cazip bir durumda.

iPhone X BİM’de ne zaman satılacak?

Bir BİM mağazasının afişinde görülen ilana göre BİM iPhone X satışını 9 Mart’ta yapacak.

Aslında BİM’in yaptığı bu satış bir ilk değil. Daha öncede yeni çıkan teknolojik ürünleri uygun fiyata satan BİM adından söz ettirmişti. BİM daha evvel iPhone şarj kablosu ve kulaklık gibi ürünleri de satmıştı. Ayrıca BİM PlayStation 4 satışı ile de adından söz ettirmişti.

Apple’ın fiyatı hızla düşen yeni ürünü iPhone X resmi olarak 6.999 TL olsa da diğer satıcılarda şu an fiyatı 5.500 TL. Ama BİM tarafından yapılan bu atak ile iPhone X’in Türkiye piyasasının biraz daha düşeceğini söylemek mümkün olabilir.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım