Instagram'a planlı gönderim özelliği geliyor

Son Güncelleme: 31 Ocak 2018 Çarşamba 15:19

Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde olan popüler fotoğraf ve video paylaşma platformu Instagram'a planlı gönderim özelliği geliyor.

Alınan haberlere göre, sosyal medyanın en popüler platformlarından birisi olan Instagram, kullanıcılarının en çok talep istediği özelliklerin başında gelen yeniliği kullanıma sunuyor. 

Instagram, işletmelerin gönderilerini zamanlamasına izin vereceğini açıkladı. Başka bir deyişle yeni özellikle tıpkı Twitter’da olduğu gibi Instagram’da da ileri bir zamanda paylaşılmak üzere fotoğraf veya video yüklenebilecek.

Reklamları kapsamayan gönderi zamanlama özelliği, doğrudan Instagram’a dahil edilmeyecek. Uygulama yerine Instagram API’si üzerinde değişiklikler yapılacak.

İlk etapta İşletme hesapları tarafından kullanılabilecek olan bu özelliğinin, 2019 yılından itibaren kişisel hesapların kullanımına sunulacağı belirtiliyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım