Herkese Note 8 hediye ettiler! Yolcular şoke oldu!

  • 1504
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 Çarşamba 11:45

Samsung İspanya, bir uçuş esnasında uçakta bulunan tüm yolculara birer tane Galaxy Note 8 hediye etti.

Samsung, geçtiğimiz sene yaşanan Galaxy Note 7 faciasının ardından sonra Samsung müşterilerinden pek çok farklı şekilde özür dilemişti. Basın toplantıları, kampanyalar, tanıtım etkinlikleri… Samsung, her fırsatta kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattığı için ne kadar üzgün olduğunu ifade etti.

Şimdi de Samsung İspanya, tüketicileri Note serisine tekrar ısındırmak için muhteşem bir sürpriz yaptıi. Iberia Airlines’ın La Coruña'dan Madrid Barajas’a olan IB 0513 numaralı seferine katılan yolcular, sadece güvenli ve keyifli bir seyahat gerçekleştirmekle kalmadılar, aynı zamanda bir adet Galaxy Note 8’in de sahibi de oldular.

Bu hediyelerin küresel bir kampanyanın ürünü olmadığı, Samsung İspanya'nın, tamamen kendi inisiyatif ile bu hediyeleri dağıttığı öğrenildi.

Samsung İspanya, uçuştan sonra attığı tweette ‘Samsung olarak, düştüğümüzde sadece kalkmayız; uçmayı öğreniriz.’’ dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım