Galaxy Note 8 BİM'e geliyor! Galaxy Note 8 BİM fiyatı ne kadar?

  • 1263
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Mart 2018 Cumartesi 09:27

İphone X’ten sonra Galaxy Note 8 de BİM’e geliyor! Galaxy Note 8 BİM fiyatı ne kadar? Hangi tarihte gelecek? İşte BİM’e gelecek Galaxy Note 8 ile alakalı tüm detaylar…

BİM, Samsung Galaxy Note 8'i 23 Mart 2018 tarihi itibari ile mağazalarında satmaya başlayacak. Peki fiyat ne olacak?

Daha önce BİM İphone X afişleri dikkatleri üzerine çekmişti ve 1100 TL indirimle satışa çıkarmıştı. Ama daha sonra bu ürünlerden sadece 240 adet satıldığı haberi bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmıştı. BİM bu sefer Samsung Galaxy Note 8'i satacak. 23 Mart tarihinde satılacak olan akıllı telefonla ilgili bazı soru işaretleri var.

BİM Samsung Galaxy Note 8 fiyatı ne kadar?

BİM’in afişinde yer alan bilgilere göre Galaxy Note 8'in fiyatı 3.299 TL. Ürün bilgilerinde ‘ 2 sene garantili’ yazmakta ama bunun Samsung Türkiye garantisi olup olmadığı belli değil.

BİM’in satacağı Samsung Galaxy Note 8 çok yüksek ihtimal ithalatçı garantili. Çünkü Note 8’in yanında Türkiye uyumlu şarj aleti ile gelecek. Bunun yanında ürün bilgilerinde dikkat çeken başka bir nokta telefonun işletim sistemi olarak Snapdragon 835 ile gelmesi. Bilindiği gibi Samsung Note 8’in bu versiyonunu Türkiye’de satmıyor. Türkiye’de satılan versiyon Exynos 8895 işlmecisi olan Note 8.

Tüm bunlara bakıldığında ürünün resmi Samsung garantisi altında olmadığını söyleyebiliriz.

İTHALATÇI GARANTİ NEDİR?

İthalatçı garanti altında olan cihazlar, herhangi bir ülkeden uygun fiyata alınan ve doğrudan ülkeye adetli şekilde getirilen cihazlardır. Bu ürünlerin garantileri ithal eden şirket tarafından verilir. Yani Samsung bayilerine giderek bu ürünün garantisinden faydalanamazsınız.

Örneğin ithalatçı firma Ankara’da ve siz farklı bir şehirdeyseniz ürünü firmaya kargolayacaksınız.  İşlemleri sadece o firma yapacaktır. Bu noktada çok da tercih edilebilecek bir yöntem olmadığını söylemekte yarar var.  

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım