Arena of Valor: Tencent'ten mükemmel bir mobil MOBA

  • 2201
  • 1
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Ekim 2017 Perşembe 22:46

Arena of Valor ortalığı toz duman etti... MOBA denilince akla ilk gelen oyunlardan olan League of Legends yani bilinen adı ile LOL'ün yapımcısı Tencent, mükemmel bir mobil MOBA'ya imza attı.

Son senelerde gelişen teknolojinin akıllı telefonlara yansımasını oyunlarda görmekteyiz. Birkaç gb büyüklüğündeki oyunların avuç içi kadar büyüklükteki telefonlara sığdırılması akıl almaz bir durum. 

Daha güzel grafikler ve oyun deneyimi sunan yeni teknolojik oyuncuklar ile oyun zevkini her yerde her zaman yaşayabileceğiniz bir mecra oluşmuş durumda. Daha önce konsol oyunlarında veya bilgisayarda oynanan birçok oyun yavaş yavaş mobil platformlara da gelmeye başladı. Bu oyunlardan bir tanesi de Arena of Valor...

Özellikle ülkemizde MOBA denilince akla ilk gelen oyun League of Legends, Tencent imzası ile mobil arenaya da indi. Daha önce ismi Strike of Kings olan oyun yakın zamanda büyük bir güncelleme alarak Arena of Valor oldu. Pek çok yenilik, etkinlik ve güncellemeler ile diğer mobil MOBA'lardan açık ara önde olan oyunun Tencent imzalı olması da önemli bir ayrıcalık.

Oyunu bilmeyenler ve yeni başlayanlar için arenaofvalor.org çok güzel bir adres olacaktır. Resmi Tencent ile anlaşmalı olarak ilerleyen bu sitede, kahramanlar, oynanış videoları, makaleler ve daha bir çok içerikle kendinizi geliştirmek için aradığınız her şeye ulaşabilirsiniz.

Oyun temel MOBA'larda olduğu farklı kategorilerdeki kahramanları seçerek rakip takımın kulelerini yıkıp, ana kulesini de yıkarak zafer elde etmeye dayalıdır. Ama tabi ki çok gelişmiş bir strateji oyunu olduğundan her an her saniye değişen durumları ile zevkinize zevk katacak nitelikte. 

Arena of Valor oyununu buraya tıklayarak Android telefonlarınıza yükleyip bu deneyimi tadabilirsiniz...

Arena of Valor MOBA oyununu Iphone'da oynamak ya da incelemek için buraya tıklayınız

Oyun her zaman güncelenen ve gelişen bir yapıya sahip olduğu için oyun ile alakalı tüm detaylı bilgilere ve yeniliklere arenaofvalor.org sitesinden ulaşabilrsiniz 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Zeki

06 Ekim 2017 Cuma 16:18

Parası olan herkese tavsiye ederim

Bursa Web Tasarım