Ünlü basketbol yorumcusu işinden ayrıldı

Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 Çarşamba 14:32

Basketbol yorumcusu Murat Murathanoğlu, 7 senedir görev yaptığı beIN Sports'tan ayrıldı.

beIN Sports’ta senelerdir Euroleague ve Türkiye Ligi maçlarının anlatımını yapan Murat Murathanoğlu, bir dönem spor yazarlığı ve basketbol menajerliği de yapmıştı. Basketbol maçlarının anlatımını yapana Murat Murathanoğlu, yıllarca NBA maçlarını da anlattı.

Murat Murathanoğlu ayrılık olayının ardından kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

İşte Murat Murathanoplu’nun o açıklaması:

‘Sevgili basketbolseverler. Son 24 saat içinde basında geleceğimle ilgili çıkan haberler sonrası göstermiş olduğunuz yakınlık ve destek için çok teşekkür ederim. Maalesef sorularınızı şu anda cevaplayamıyorum, çünkü geleceğimle ilgili net bir şey söyleyebileceğim bir noktada değiliz. Sadece gelecek yılın benim için farklı olacağını söyleyebilirim. Rahmetli babamın “Her şey iyi olacak” diye başladığı, kardeşim veya benim hayatımda belirsizliklerin olduğu dönemlerde kullandığı bir nasihattı bu. Rahmetli, “İnsan hayatında böyle gelişmeler olmasa, kimin gerçek dost olup olmadığını nasıl öğrenebilrsin ki oğlum?” derdi. Zincirlikuyu aile mezarlığında yatıyor olabilir, ama hala hayatıma yön veriyor, bana da destek oluyor.’

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım