Trabzonspor taraftarından şok davranış

Son Güncelleme: 12 Ocak 2017 Perşembe 11:36

Dün Kadıköy'de çok ilginç bir olay yaşandı Fenerbahçe Ülker Stadyum da bulunan Müzesi'ne kafasıyla camı kırarak giren Trabzonsporlu bir kişi Fenerbahçe'nin Kupası'nda çalmaya kalkıştı.

38 yaşında Trabzonsporlu Halit Şahin dün 10:35 sularında Fenerbahçe müzesine gelerek Fenerbahçe'nin 2010 - 2011 sezonunda kazandığı şampiyonluk kupasını çalmaya çalıştı. Halit Şahin, güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi. Olayı gören kişiler Halit Şahin'in camı kırdığı anda kaç senedir bu kupayı bekliyoruz dediğini ifade ettiler.

Halit Şahin polis tarafından gözaltına alındı

Olaydan sonra müze girişine tadilat var yazısı yazıldı. Müzenin ziyaretçilere kapatıldığı gözlemlendi. Halit Şahin'in sosyal medya hesabını çok aktif kullandığı ve paylaşımları arasında 2010 - 2011 senesini uyuduğumuz için unuttuk paylaşımını yapması dikkat çekti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım