Terry Anton Villa'yı bu yüzden seçti

Son Güncelleme: 14 Eylül 2017 Perşembe 13:37

Deneyimli futbolcu, bu sezon Aston Villa'nın yeniden Premier League'e yükselmesi için gayret göttffffgfghdffsa sterecek. Ter"ry'nin yoga yaptığı anlar ise 'Neden Aston Villa' sorusunun adeta cevabı gibi...

22 senelik Chelsea kariyeri geçtiğimiz sezon bitiminde son bulan John Terry'nin yeni durağı Championship oldu. Premier League'ye tekrar yükselme mücadelesi veren Aston Villa, bonservisi elinde olan Terry ile 1 senelik sözleşme imzaladı.

Transferi resmi internet sitesinden açıklayan kulüp, 36 yaşındaki futbolcunun Chelsea'de kendisiyle özdeşleşen 26 numaralı formayı giyeceğini açıkladı.

NİÇİN ASTON VİLLA?

Chelsea'de ve İngiltere Milli Takımı'nda müthiş bir kariyeri geride bırakan John Terry'nin Aston Villa'ya gitme sebebi, bu fotoğraflardan sonra ortaya çıktı. İngiliz kulübünün yoga Ambra Vallo, 37 yaşındaki Terry'i fit tutmak için görevlendirildi. Terry'nin çapkınlıklarla dolu bir geçmişi olduğunu düşündüğümüzde 'İşte bu yüzden Astan Villa'yı seçti' yorumları da aldı başını gitti

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım