Survivor'a Irma Kasırgası darbesi!

Son Güncelleme: 08 Eylül 2017 Cuma 14:28

Karayip Adalarına büyük zarar veren ve ölümlere sebep olan Irma Kasırgası, Survivor alanlarını da vurdu.

Survivor Türkiye'nin çekildiği ada kasırganın da etkisi ile büyük zarar gördü. Survivor oyun alanları yıkıldı, ağaçlar devrildi, yollar kapandı. Brezilya'da ekranlara gelecek 'Survivor Brezilya' çekimlerine bir hafta ara verildi. Oyun platoları tekrar inşa edilecek.

ABD Sismik Araştırmalar Merkezi’nin (USGS) verilerine göre, Meksika açıklarında 8.0 büyüklüğünde deprem gerçekleşti. Bölgede Tsunami uyarısı verildi. Yapılan ilk açıklamalara göre Chiapas eyaletinde 5 kişi yaşamını yitirdi. Yaşanan korku dolu anların atlatılmasından sonra günlük hayatlarına dönmeye çalışan halk bir taraftan da depremde oluşan zararları kestirmeye çalışırken Survivor Panorama programının sunucusu ve bir dönem Survivor yarışmacısı da olan Hakan Hatipoğlu’ndan ilginç bir ayrıntı geldi. 

2009 ve 2010 yıllarında düzenlenen Survivor Kızlar - Erkekler’de yarışmacı olan Hatipoğlu, depremin vurduğu yerlerden birinin 2010 yılında çekim yaptıkları ada olduğuna işaret edip şu paylaşımı yaptı:

“2010 Survivor’ın çekildiği Panama Pearl Island’ın çok yakınında 8.1 deprem ve ardından tsunami… o ıssız küçücük adada iyi ki değiliz şu an”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım