Serenay attığı tweetlerle Galatasaray'ı fena eleştirdi

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 16:30

Bir dönem futbolculuk da yapan ama katılmış olduğu Survivor yarışmasında yıldızı parlayan  oyuncu Serenay Aktaş, Galatasaray'ın transfer politikasını eleştirdi.

Galatasaray’ın geçen sezondan bu yana aldığı başarısız sonuçlardan sonra ünlü oyuncu Serenay Aktaş da sosyal medyadan Tudor’un üzerinden dikkat çeken bir eleştiri yaptı.

Galatasaray’ın, UEFA Avrupa Ligi ön eleme turunda Östersunds’a elenmesinden sonra teknik direktör Tudor’a yönelik tepkiler devam ederken, ünlü oyuncu ve aynı zamanda Galatasaray taraftarı olan Serenay Aktaş sosyal medya hesabından paylaştığı tweette Kwadwo Asamoah transferinin yanı sıra Tudor ve Yasin Öztekin’e de isyan etti.

Serenay Aktaş attığı tweette,

“Kwadwo Asamoah sol bek. Tudor metrobüs şoförü. Yasin top toplayıcı. Cim Bom canım sana feda olsun.” ifadelerini kullandı.

Bir dönem futbol da oynayan Serenay Aktaş, “Asamoah’ın önüne de beni alın” yazdı.

 

Aktaş’ın Twitter’dan yazdıkları kısa sürede birçok Galatasaraylı tarafından paylaşıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım