Samir Nasri Antalyaspor’a geldi

Son Güncelleme: 20 Ağustos 2017 Pazar 18:50

Antalyaspor'un 2 seneliğine anlaştığı dünyaca ünlü yıldız futbolcu Samir Nasri, kırmızı beyazlı taraftarlarca havalimanında meşale ve tezahüratlar ile coşkuyla karşıladı.

Antalyaspor'un senelik 4 milyon Euro artı bonuslarla 2 seneliğine anlaştığı Cezayir asıllı Fransız futbolcu Samir Nasri Antalya'ya geldi.

Dünyaca ünlü ofansif orta saha oyuncusu Samir Nasri'yi kırmızı beyazlı taraftar coşkulu bir şekilde karşıladılar. Ortalama 1 saat öncesinden havalimanına gelen taraftarlar tezahüratlarla Samir Nasri'nin uçağının inişini beklediler. Taraftarların yoğun bulunduğu CIB Salonu'ndan çıkışında polis ve özel güvenlik personeli yoğun güvenlik önlemi aldı. Fransa milli takımı forması da giyen Nasri, salon çıkışında taraftar meşeli yakıp, tezahüratlarla yıldız futbolcuya sevgi gösterisi bulundu. Taraftarın yoğun ilgisi kısa süreli izdihama sebep oldu.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım