Melih Gökçek twitter'dan müjdeyi verdi... 200 bin TL...

  • 3613
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Ekim 2017 Salı 12:31

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dün akşam Vodafone Park'ta 41 bin seyirci önünde çıktığı final maçında Avrupa Şampiyonluğunu kazanan Ampute Milli Takımı’nın her futbolcusuna, Büyükşehir Belediye Meclisi'nden alınacak karardan sonra 200’er bin TL prim verileceğini ifade etti.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun A Milli Futbol Milli Takımı'na vereceği primin Ampute Milli Takımı'na verilmesi gerektiğini dile getiren Başkan Gökçek, “Millet olarak beklentimiz bu” dedi.

Canlı yayına da bağlanan Gökçek,

"Bizim, belediyeler olarak, özellikle böyle başarı gösteren millilere her türlü imkanı verme hakkımız var. Belediye Meclisi 5 gün sürüyor. Allah nasip ederse 18 gencimizin 18’ine de tabii hocasını da buna dahil etmek lazım, bu kararı çıkaracağız ve oyuncularımızın her birine 200 bin TL ödül vereceğiz" dedi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım