Lucescu hakkında şok eden iddia: Alzheimer mı?

Son Güncelleme: 03 Ağustos 2017 Perşembe 09:15

A Milli Futbol takımının başına getirilen Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile alakalı olarak şok edici bir iddia ortaya atıldı. O iddialara göre tecrübeli teknik adamda Alzheimer başlangıcı olduğu ifade edildi.

Fatih Terim'in Milli Takım'dan ayrılmasından sonra, Mircea Lucescu'nun göreve başlaması ile, ortaya atılan bu iddia gündemi sarsacağa benziyor.

O iddiaya göre başarılı teknik adamda Alzheimer başlangıcı var. Lucescu'nun Alzheimer başlangıcı olduğu Galatasaray ile görüştüğü günlerde meydana çıktı. Tecrübeli gazeteci İbrahim Seten, sosyal medyadan paylaştığı mesajında

"Lucescu'da alzheimer başlangıcı var' diyor emin kaynaklar..." diye yazarken "inşaallah yanlış bilgidir" dileklerinde bulundu.

Bilindiği üzere Mircea Lucescu son olarak Rus takımlarından Zenit'i çalıştırmıştı. Burada istenilen başarıyı elde edemeyen tecrübeli teknik adam, 6 ay boyunca dinleneceğini dile getirmişti.

Zenit'i çalıştırdığı esnada oyuncuların isimlerini bile zaman zaman unuttuğu öne sürülen Luce, konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı.

Rumen teknik adam, 4 Ağustos Cuma günü saat 14.30'da Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılaca olan imza töreninde kendisini 2+1 yıllığına Türkiye A Milli Takımı'na bağlayan imzayı atacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım