Konyaspor’da bir  ByLock daha!

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2017 Pazar 08:41

ATİKER Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın ardından başkan yardımcısı ve kulübün basın sözcüsü Ahmet Baydar ismine kayıtlı telefonda da ByLock çıktı.

Geçtiğimiz ay internette, basın kartı sahibi olan ByLock kullanıcıları listesi yayınlanmıştı. Konya ilindeki ‘Anadolu’da Bugün’ adındaki gazetenin sahibi Ahmet Baydar da bu listedeydi. Konya merkezli ABK Şirketler Grubu Başkanı olan Baydar, aynı zamanda Konyaspor’un başkan yardımcılığı ve basın sözcülüğünü de yapıyor.

Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran Baydar, ByLock’lu hattın üzerine kayıtlı olmasına rağmen telefonun Selim Kaya isimli eski çalışanı tarafından Ankara’da kullanıldığını ifade etti. Baydar, hattın şirket için alındığını ve Selim Kaya’nın da çalışanlarından biri olabileceğini fakat bu kişiyi tanımadığını iddia etti.

Ahmet Baydar’ın Ağustos 2016’da Konya’daki FETÖ soruşturması çerçevesinde ‘bilgi sahibi’ sıfatıyla ifadesi alınmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım