Kenan Sofuoğlu yarışta kaza geçirdi

Son Güncelleme: 30 Eylül 2017 Cumartesi 21:53

Milli Sporcumuz Kenan Sofuoğlu bugün Fransa yarışı için yapılan sıralama turlarında kötü hava şartlarında yeniden büyük bir kaza geçirerek Fransa'da acil olarak hastahaneye kaldırıldı

Milli Sporcumuz Kenan Sofuoğlu'nun bel ve kalçasında malesef ciddi üç kırık teşhisi konuldu. Sporcumuzun en hızlı şekilde tedavisini sağlayabilmek için Sağlık Bakanlığımız, Spor Bakanlığımız ve Dış İşleri Bakanlığımızın müşterek çalışmaları ile Sporcumuz bu gece ambulans uçak ile Türkiye'ye nakli sağlanacak. 

Supersports'ta şampiyonluk kovalayan milli gurumuz Sofuoğlu antremanda kaza geçirmişti, bu kazayı hafif sıyrıklarla atlatan milli sporcumuz, sıralama turlarında ki yarışmada ise ciddi bir kaza geçirdi. Sofuoğlu'nun vücudunda 3 kırık tespit edildi ve tedavisinin devamı için bu akşam özel uçakla Türkiye'ye getirilecek.

Sosyal medyadan Kenan Sofuoğlu resmi Facebook hesabından da açıklama yapıldı.

 

Kaynak:

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım