İşte Floyd Mayweather - Conor McGregor maçı kazananı

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2017 Pazar 08:49

Tüm dünyanın merakla beklediği Floyd Mayweather - Conor McGregor boks maçı bitti. Floyd Mayweather, UFC kafes dövüşü şampiyonu Conor McGregor'ı 10. raundda teknik nakavt ile mağlup etti. Türkiye saati ile 07.15'te başlayan maçtan toplamda 600 milyon dolar (2,1 milyar lira) gelir bekleniyor.

 

Dünyanın nefesini tutarak beklediği maç sona erdi. Kariyeri boyunca yaptığı 49 profesyonel karşılaşmayı da kazanan boksör Floyd Mayweather Junior ile karışık dövüşün asi çocuğu ve büyük şampiyonu Conor McGregor boks maçında karşılaştılar.

Büyük merakla beklenen boks karşılaşması Las Vegas'ta yapıldı. TSİ Sabaha karşı 06.00'da başlaması beklenen karşılaşma, yayın sisteminde meydana gelen aksaklık sebebi ile gecikmeli (07.15'te) başladı.

Floyd Mayweather, Conor McGregor'ı 10. rauntta teknik nakavtla mağlup etti, lakabı 'para' olan boksör 50. maçında 50. galibiyetini aldı.

Floyd Mayweather mücadele sonrası şunları söyledi:

"İlk 3 rauntta rakibimi anlamaya çalıştım. UFC maçları 25 dakika olduğu için bekledim ve sonrasında McGregor yoruldu."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım