İşte anı anına ROK'un Beyaz TV'nin başına açtığı bela!

  • 6692
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Kasım 2017 Salı 14:01

Beyaz TV'deki programında Boşnaklara söylediği skandal sözlerden dolayı sözde yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı gelen tepkiler üzerine 48 saat içinde biden fazla şok yaşadı.

Pazar gecesi Beyaz TV’de ekranlara gelen ‘Derin Futbol’ programında Boşnak vatandaşlar ile alakalı sarf ettiği çirkin sözlerden sonra büyük tepki çeken Rasim Ozan Kütahyalı aradan geçen 2 günde şok üzerine şok yaşadı.

Sosyal medyadan gelen ve çığ gibi büyüyen tepkilerden sonra İşte ROK'un 2 günde yaşadıkları:

19 KASIM PAZAR GECESİ : Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’deki canlı yayında Boşnaklar ile alakalı çok çirkin ifadeler kullandı.

20 KASIM PAZARTESİ SAAT 11.00: Rasim Ozan Kütahyalı sosyal medya hesabı twitterdan yaptığı açıklama ile Boşnak toplumu için sarf ettiği sözlerin ‘cımbızlandığını’ ifade ederek özür diledi.

20 KASIM PAZARTESİ SAAT 23.00: Beyaz TV önünde toplanan ortalama 100 kişilik grup, sarf ettiği sözleri sebebi ile yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'yı protesto etti. Kalabalık, Rasim Ozan programdan kovulmadan ayrılmayacaklarını ifade etti.

20 KASIM PAZARTESİ SAAT 00.00: ‘Derin Futbol' moderatörü Ertem Şener, vatandaşların protestosu sonrasında canlı yayında yaptığı açıklamada televizyon kanalının Kütahyalı ile yollarını ayırdığını açıkladı. Rasim Ozan’ın kovulduğunu ifade eden Ertem Şener kararın ardından şok ifadeler kullandı ve

“Rasim’in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır” dedi.

21 KASIM SALI SAAT 10.00: Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’nin kararının ardından bir darbe de Sabah Gazetesi’nden yedi… Turkuaz Medya Grubu Kütahyalı’nın köşe yazılarını bitirme kararı aldı.

21 KASIM SALI SAAT 11.00: Beyaz TV’de yayınlanan programa sponsor olan firma Sanica, yaşanan olaydan sonra programlarındaki sponsorluklarından çekildiğini ifade etti.

21 KASIM SALI SAAT 11.30: Türkiye Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Rasim Ozan Kütahyalı’nın skandal sözleri üzerine toplantı kararı aldı. Kurul Cuma günü yapılacak toplantının ilk gündem maddesinin bu olacağını ifade etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım