Fatih Terim’in yanıtı bekleniyor

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 10:18

Başkan Özbek’in, sportif veya teknik direktörlük için görüştüğü Terim’den, olumlu ya da olumsuz cevap beklediği ifade edildi.

Galatasaray’da her an bir Fatih Terim sürprizi olabilir... Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Dursun Özbek, kısa zaman evvel görüşerek, sportif veya teknik direktörlük teklifinde bulunduğu Terim’den artık yanıt bekliyor. Olumlu ya da olumsuz yönde yapılacak geri dönüşe göre bir yol haritası belirleyecek olan Özbek’in, artık Tudor ismini de kafasından sildiği öne sürülüyor.

Bunun en önemli sebebini öncelikle takımın Avrupa Ligi’nde Östersunds gibi zayıf bir rakibe elenmesi. Ayrıca hazırlık maçlarında yapılan onca transfere rağmen alınan kötü sonuçlar ve ortaya konan ümit vermeyen futbol da, Özbek’i Tudor’dan soğutan bir başka sebep. Terim’in nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım