Avni Yıldırım'dan beklenmedik yenilgi

  • 1315
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 08 Ekim 2017 Pazar 08:49

Türk boksör Avni Yıldırım, Muhammed Ali Kupası'nda yarı ağır ve süper orta sıklette Chris Eubank Jr'a kaybetti.

Milli gururumuz Avni Yıldırım 17. profesyonel maçında İngiliz boksör Chris Eubank Jr'a maçın 3.raundunda yenildi ve Muhammed Ali Kupası'nda çeyrek finalde elendi.

Dünya boks serilerinde, Muhammed Ali Kupası çerçevesinde Britanyalı Chris Eubank Jr. ile çeyrek finalde karşılaşan Avni Yıldırım, rakibine yenilip IBO Süper Orta Sıklet unvanını kazanma şansını yitirdi.


'TEKRAR GERİ GELECEĞİM'

Avni Yıldırım: Elimizden geleni yaptık. Buraya gelen seyircilere çok teşekkürler. Vardır bir hayır diyelim. Tekrar geri geleceğim. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

50 MİLYON DOLAR ÖDÜLLÜ TURNUVA

Geçtiğimiz yıl vefat eden ABD'li efsane boksör Muhammed Ali'nin anısına düzenlenen kupada toplam 50 milyon dolar ödül dağıtılacak. Yarı ağır sıklet için 30, süper orta sıklet için ise 20 milyon dolarlık ödül bütçesi ayrıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım