12 Dev Adam İspanya’ya direnemedi ve veda etti

Son Güncelleme: 11 Eylül 2017 Pazartesi 10:25

Türkiye, EuroBasket 2017 son 16 mücadelesinde İspanya ile mücadele etti. Sinan Erdem spor salonunda taraftarın da desteği ile İspanya'ya direnmeye çalışan 12 Dev Adam, parkeden 73-56 mağlup ayrıldı.

12 Dev Adam, muhteşem bir seyirci önünde karşılaşmanın sonuna kadar varını yoğunu ortaya koyarak mücadele ederken İspanya, tecrübesi ile galibiyete uzandı. İlk çeyreği 19 - 10 önde kapatan, devre arasına ise 33-25 önde girmeyi başaran İspanya, üçüncü çeyrekte yer yer bocalasa da 49-43’le son çeyreğe girmesini bildi.

12 Dev Adam’da Başantrenör Ufuk Sarıca, maçta iki defa teknik faul alırken coşkumuzun yer yer aleyhimize de döndüğü böylece görüldü. Milli Takım’da müsabakanın öne çıkan ismi 20 sayıyla oynayan Furkan Korkmaz oldu. Cedi Osman 8, Melih Mahmutoğlu ise 10 sayıda kalırken Semih Erden 10 ribaund alsa da 6 sayıda kaldı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım