YAŞ öncesi İstanbul'da sürpriz görüşme

Son Güncelleme: 01 Ağustos 2017 Salı 15:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Başbakan Binali Yıldırım ile Tarabya'da bulunan Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde görüşeceği öğrenildi.

Yarın yapılacak Yüksek Askeri Şura toplantısından önce bugün İstanbul'dan sürpriz bir görüşme haberi geldi. Alınan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya'da bulunan Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde Başbakan Binali Yıldırım ile görüşecek.

Yüksek Askeri Şura (YAŞ), Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında yarın toplanacak. Çankaya Köşkü’ndeki toplantıya bazı bakanlar ilk kez katılacak, bazı bakanlar ise yeni görevleri ile masadaki yerlerini alacak. Geçen sene Adalet Bakanı olarak toplantıda yer alan Bekir Bozdağ, bu kez başbakan yardımcısı unvanı ile masada oturacak. Fikri Işık ise daha önce Milli Savunma Bakanı olarak katıldığı toplantıda başbakan yardımcısı olarak görev alacak.

Başbakan Yardımcıları Recep Akdağ, Hakan Çavuşoğlu ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu toplantıya ilk kez katılacak. Daha önce YAŞ toplantısına başbakan yardımcısı unvanıyla katılan Nurettin Canikli bu kez Milli Savunma Bakanı unvanıyla masada yer alacak. Toplantı bir günde tamamlanacak.

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım