Ümit Özdağ: Kurucular heyeti önümüzdeki günlerde açıklanacak

Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 10:33

Ümit Özdağ, yeni partinin ekim ayında faaliyetlerine başlayacağını ifade ederek, "Büyük bir paniğin hakim olduğunu görüyoruz iktidara. Bu paniğin doğrusu haklı bir panik de olduğunu görüyoruz" şeklinde konuştu.

Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Meral Akşener önderliğinde kurulacak olan yeni parti çalışmaları çerçevesinde seçim bölgesi Gaziantep iline geldi. Bir otelde vatandaşlar ile bir araya gelen Özdağ, kurulacak partinin ekim ayı içerisinde hukuken faaliyetlerine başlayacağını dile getirdi.

İktidarda büyük bir paniğin hakim olduğunu gördüklerini belirten Özdağ, şunları söyledi:

"Sayın Meral Akşener'in liderliğinde kurulma çalışmaları devam eden yeni parti, önümüzdeki günlerde kurucular heyetini, arka arkaya düzenleyeceği toplantılarla Türk kamuoyuyla tanıştıracak. Bu arada genel merkez binamızın da yapımıyla ilgili çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Genel merkez binamız, kullanıma hazır olduğu ve kurucular kurulu da son şeklini aldığı an ekim ayı içerisinde inşallah yeni parti hukuken çalışmalarını başlatacak."

Daha parti kurulmadan Türk siyasetinin en önemli tartışma noktası haline geldiğinin altını çizen Ümit Özdağ,

“Televizyonlarda biz tartışılıyoruz, yeni parti tartışılıyor. İktidar mensupları her geçen gün yaptıkları yeni açıklamayla, kendilerinden bir tuğla dahi sökülemeyeceğini ifade ediyorlar. Büyük bir paniğin hakim olduğunu görüyoruz iktidara. Bu paniğin doğrusu hakli bir panik de olduğunu görüyoruz. Çünkü yeni partiye karşı büyük bir toplumsal ilgi ve destek kendisini her zeminde gösteriyor.” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım