Temel Karamollaoğlu İslami Kesimi Uyardı !

Son Güncelleme: 08 Nisan 2018 Pazar 17:51

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu Ne yazık ki bugünkü iktidarın, onun elindeki medya ve şakşakçılarının yangına körükle gittiğini ifade etti ve Allah rızası için İslami kesime sesleniyorum: Kendinize gelin şeklinde konuştu.

İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’nda hitap eden Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Papağanlar ülkesi haline geldiklerini, bir kişi ne derse herkesin onu tekrar ettiğine, önümüzdeki seçimlerde en büyük başarıyı Saadet Partisi olarak kendilerinin yakalayacağını, birilerinin kendilerini küçümsediğini belirtti ve ama kendilerini küçümsemeye kalkanların emin olun dizleri tir tir titriyor. Biz mesuliyetimizin farkındayız. Bunları bilerek yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Artık bıçağın kemiğe dayandığını vurgulayanKaramollaoğlu şöyle devam etti: "Ya yok olacağız ya da ihtilafları bir kenara bırakıp birlik olacağız. Bütün insanlık bizi bekliyor. Bunun için de yanlışlarımızın farkına varmamız gerekir ve birbirimizi uyarmamız gerekir. Ne yazık ki bugünkü iktidar, onun elindeki medya ve şakşakçıları yangına körükle gidiyor. Allah rızası için İslami kesime sesleniyorum: Kendinize gelin…

 İlim adamının ilim erbabının mesuliyeti herkesten daha fazladır. Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? Bilenler bilerek yanlış yaparsa bunun hesabını verir. Bunun bir de öbür tarafı var. Allah rızası için yanlışa destek vermeyin. İlim erbabına sesleniyorum; siz soyguna nasıl cevaz verirsiniz israfa nasıl göz yumarsınız. Adalet zalim sultanın karşısında tereddüt etmeden terennüm edebilmektir. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Özellikle iktidar mensuplarına, belli makamları işgal edenlere sesleniyorum; gelin şu memleketi el birliğiyle düzeltelim."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım