Size de en iyi fikirler bulaşık yıkarken mi geliyor?

Son Güncelleme: 27 Eylül 2017 Çarşamba 11:34

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı Özlem Zengin, Bingöl ilinde yapılan ’Ulusal Kadın Girişimciliği Kongresi’nde konuştu. ''Fikirler hep zor zamanda gelir. Kadınların hayatı da hep böyledir. Samimiyetle söylüyorum, en iyi fikirlerim hep bulaşık yıkarken aklıma gelir'' dedi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı avukat Özlem Zengin, Bingöl Üniversitesi Kongre Merkezi'nde organize edilen Ulusal Kadın Girişimciliği Kongresi'ndeki konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Kadınlar konuşulurken, kalıplarla konuşuluyor. 'Kadın Emeği' mesela. Termoloji olarak kadın emeğini geçtiğimizi düşünüyorum. Artık kadın fikri, kadın fikriyatı çok öne çıkıyor. Kadın fikrini öne çıkaran işlere imza öncülük etmemiz lazım. Artık dünya pırıltılı bir şeyler arıyor. Orijinal bir fikir arıyor. Bu orijinal fikri bulmaya kadınlar bence çok yakın. Neden yakınlar? Kendi hayatımda hep gözlemlemişimdir. Fikirler kolay zamanda gelmez. Hep zor zamanda gelir. Kadınların hayatı da hep böyledir. Samimiyetle söylüyorum, en iyi fikirlerim hep bulaşık yıkarken aklıma gelir."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım