Sinan Oğan'dan Suriyeli çıkışı!

Son Güncelleme: 02 Eylül 2017 Cumartesi 10:23

Sinan Oğan’dan bayram tatili için ülkelerine giden Suriyeliler için ilginç bir teklif geldi.

MHP'de siyaset yapacağını ifade eden ve Meral Akşener'in kuracağı partiye katılmayan Iğdır eski milletvekili Sinan Oğan, bayram kutlaması için ülkelerine giden Suriyelilerin Türkiye'ye geri alınmamasını talep etti.

Kurban Bayramı'nı ülkelerinde geçirmek için 65 bin Suriyelinin sınırı geçip memleketlerine gittiğini ifade eden Oğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Türkiye, yıllardır misafir ettiği Suriyelilere bugüne kadar 30 milyar dolar harcadı. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir mültecilik anlayışı yoktur. Ülkesinden kaçan Suriyeliler bayram için bavullarını doldurup koşa koşa memleketine gidebiliyor. Sorun artık çözülmüştür. Bu kişilerin ülkemiz üzerinde daha fazla yük olmasını Türk milleti istemiyor. Zor zamanlarında bu insanlara baktık. Artık zor zamanlar geçmiştir. Misafirliğin kısa olanı makbuldür.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım